X

Dijitale Yelken Açın!

İşletmenizi en iyi şekilde sergileyin!
İnternetin kapsayıcı gücünü kullanın ve dört bir yandaki insanlarla iletişimde kalın.
Parmak iziniz gibi işletmenizide dijitalde özelleştirin!
Özel tasarım ve yazılımsal çalışmalarımız veya sektörlerin dinamiklerine uygun şekilde ürettiğimiz hazır yazılımlarımız hakkında bilgi ve teklif almak için bize ulaşın.
Web Tasarım ve Web Yazılım Neler Yapıyoruz?
İhtiyacınız olan tüm özel ve kapsamlı projeler için tek tık ile teklif alabilirsiniz!

Kişisel

Kişisel markanızı yaratmak ve hizmetlerinizi pazarlamak için, internet sitenizi özel olarak tasarlıyor ve ihtiyacınız olan modülleri belirliyor ve entegrelerini gerçekleştiriyoruz. Network Marketing temsilcilerinden, dijital olarak danışmanlık veren ve kişisel markasını büyütmek isteyenler için buradayız!

Kurumsal

İşletmenizi dijitale taşımak ve hizmetlerinizi/ürünlerinizi sergilemeniz için size özel tasarım ve yazılım çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Harita servisleri ve reklam kanallarının desteklediği altyapıları oluşturuyor ve dinamik bir şekilde müşterileriniz ile iletişime geçmenize imkan sağlıyoruz.

E-Ticaret

En işlek caddelerde, çok yüksek fiyattan işletme giderleri ödemek yerine, görünmeyen bir depodan ürünlerini satışa çıkarmak isteyenleri, bu cesur kararlarından dolayı kutluyor ve e-ticaret/ihracat için ihtiyaçları olan tüm özelliklerin eklenebileceği dijital satış sitelerini inşa ediyoruz.

Otomasyon

CRM & ERP gibi yazılımların yanı sıra, bulut teknolojisini destekleyen, işinizi teknolojinin tüm imkanlarını sömürerek kolaylaştırmak ve verimliliği son sınıra çıkarmakta ısrarcı olanları selamlıyor, kapsamlı projelerini uluslararası yazılımcılarımızın emekleri ile yayına alıyoruz.

Dinamik Tasarım

Tasarladığımız internet sitelerimizin tamamı, dünya üzerinde bulunan ve internete erişen tüm cihazların ekranlarında, kusursuz bir bütünlük ile sergiliyoruz.

Size Özel Tasarım

Hayalini kurduğunuz tasarımı, uzman web tasarım ekibimiz tarafından hayata geçiriyoruz. Son teknoloji tasarım trendlerini kullanıyor ve kullanıcı odaklı bir internet sitesi tasarlıyoruz.

Özel Modüller

Muhasebe, fatura, randevu-iletişim, ödeme hizmetleri, anlık bildirim sistemleri, canlı sohbet gibi ihtiyaç duyduğunuz tüm özel modülleri yazılımlarımıza entegre ediyoruz.

Kontrol Paneli

Size özel üretilen yazılımları daha dinamik ve efektif kullanmak için yine size özel, kolay kullanılabilen ve anlaşılabilir kontrol panelleri ile teslim ediyoruz.

Faydalanabileceğiniz Hazır Yazılımlar Markette

Sizler için özenle tasarladığımız hazır yazılımlarımız aracılığı ile işletmenizi en hızlı şekilde dijitale taşıyabilirsiniz. Yazılımınızı seçin, satın alın ve hemen kurulumunu yapıp teslim edelim.
Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.
Top