X
İçerik Kraldır!
Soru İşaretleri Yalnızca Doğru İçerik ile Kalkar!
Reklamcılığın en büyük aksiyonu, algıları yönetmek ve şekillendirmektir. Algıları yönetmek ve şekillendirmek ise, üreteceğiniz içerikler ile mümkündür. Bu içeriklerin üretilmesinden sonraki adım ise , arama motorlarında ön sıralarda gözükmesidir. Bizler, markanıza/işletmenize en uygun içerikleri üretmek için kolları sıvıyor, 360 derece dijital çalışmalarımız kapsamında optimizasyonlara uygun şekilde sizi dijitale taşıyoruz.
İçerik Takvimi
Algoritmalara, bir şeyleri işlemek ve potansiyel müşteri davranışlarını filtrelemek için bir içerik takvimi oluşturmalısınız. Bu içerik takvimine bağlı kalarak, potansiyel müşterilerinizin, yeni içeriklerinizi takip etmesini kolaylaştırmalısınız.
Kapsamlı İçerik
Bir çim biçme makinesi üretiyor veya bunun satışını gerçekleştiriyorsanız eğer, Çimen özellikleri, bakımı gibi yan anahtar kelimeler ve çim biçme makinesi ayarları nelerdir, bakımı nasıl yapılır gibi ürününüz hakkında bilgi verici içeriklerde üretmelisiniz.
SEO Uyumlu İçerik
Kaleme aldığınız içerikler mutlaka, en son arama motoru güncellemelerinin isteklerine uygun bir şekilde yazılmalıdır ve periyodik olarak içerikleriniz güncellenmelidir.
Multi İçerik Pazarlaması
İçerikleriniz sadece blog yazıları veya duyurular gibi bölümler ile sınırlandırılmamalıdır. Gereken koşullar sağlanıyor ise, akademi bölümü, webinar pazarlaması, e-posta pazarlaması, soru-cevap bölümleri içinde içerikler üretilmelidir.

Sizin bir
İnternet Siteniz Yok mu ?

Eğer bir internet sitesine sahip değilseniz, aşağıdan detayları inceleyebilirsiniz.

Site Analiz

Strateji Belirleme

İçerik Üretimi

Medya Satın Alma

Yükseliş Vakti

Arama Motoru Optimizasyonu

Rakiplerinizi İnceliyoruz
Sektörde faaliyet gösterdiğiniz rakiplerinizin içerik pazarlaması ve arama motoru optimizasyon çalışmalarını inceliyor ve onların avantajlı-dezavantajlı olduğu noktaları belirliyoruz.
Sitenizi İnceliyoruz
Rakiplerinizin avantajlı ve dezavantajlı noktalarını bulduktan sonra, sizin internet sitenizi inceliyor ve avantajlı-dezavantajlı yerleri tespit ediyor ve raporluyoruz.
Sosyal Medya Çalışması
Arama motoru optimizasyon çalışmalarına etki eden sosyal medya çalışmalarınızı inceliyor ve hataları gidererek yeni bir strateji oluşturuyoruz.
Pastaya Ortaklık
Tüm incelemelerimizi bitirdikten sonra, pastaya ortak olmak ve alabileceğimiz en büyük payı hedefleyerek, kısa ve uzun vadeli bir içerik stratejisi belirliyor ve arama motoru optimizasyonu için gerekli aksiyon planlarını çıkarıyoruz.
Site İçi Optimizasyon
İnternet sitenizi, arama motorlarının gözdesi olması için sıfırdan, yarattığımız stratejiye bağlı kalarak inşa ediyor, sitenizi hızlandırıyor, görüntü dosyalarınızı optimize ediyoruz. Çok boyutlu içerikli pazarlaması ile sadık müşteri kitlenizi arttırıyoruz.
Site Dışı Optimizasyonu
Kurumsal sosyal medya hesaplarınızı, optimizasyon çalışmalarına uygun hale getiriyor, akademi, e-posta ve webinar gibi uygun olan bölümler ile birleştiriyoruz. Gereken koşullarda, sizin adınıza medya satın alması yapıyor ve tüm sürecin takipçisi oluyoruz.
Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.
Top