X

Uzun Vadede Kontrollü Büyüme Israrcısıyız!

Ouwax’ın kendi bünyesinde yaşam süren şirket iştirakleri ve startupların dijital ihtiyaçlarını yönetmek için 2018 yılında kurulan; dijitalleşme için Ar-Ge ekibinin, 2020 yılında bağımsızlığını ilan etmesi ile Dijital365 kurulmuş ve kurumsallaşmıştır. 365 gün pazarlama mottosuyla, marka ve işletmelere çözüm sunmayı amaçlamaktadır. Küreselleşmenin önünü açmak ve fiziksel sınırları ortadan kaldırarak, riskleri dağıtmayı hedeflemekte ayrıca Bir işletme veya markanın ihtiyacı olan dijitalleşmeyi, anlık yerine uzun vadeli yatırım stratejisiyle birleştirmektedir. Bağımsız bir şirket olarak, çalışmalarını sürdürsede, iştiraki olduğu Ouwax’ın ve Ouwax’ın diğer iştiraklerinin ağ ve bağlantılarına erişme imkanıyla, müşterilerinin küreselleşme hızını arttırmaktadır. Ar-Ge çalışmalarını, yine kendi iştirakleri üzerinden tecrübe ettiğinden dolayı, başarısı kanıtlanmış bu methodları, çalıştığı markalara inove ederek entegre etmektedir.
Berkshire Hathaway’ın kıymetli CEO’su; Warren Buffett’ın; yatırımlarını, uzun vadeli periyotlarda değerlendirmesinden ilham alarak, şirketlerin dijitalleşme yatırımlarınıda bu minvalde düşünerek, uzun vadede kümülatif sonuçlar elde etmeyi markalara ve işletmelere bir kültür olarak aşılamayı kendisine misyon biçmiştir.
+400
Yaratılan Reklamlar
210
Tasarlanan Siteler
+367
Çizilen Grafikler
Sayılarla Biz
Ortak bir amaç uğruna aynı yolda yürümekle kalmayıp, hayallerine ortak olduğumuz işletme ve markalar.

Birlikte Büyüyoruz

Dijital365’in genç ve dinamik ekibi; iştiraklerinin iç ve dış inovasyon – büyüme – pazarlama ve küreselleşme raporlarından çeşitli filtrelemeler ve çıkarımlar yaparak, hizmet vermektedir. Doğrusal büyüme ve sürdürülebilir küreselleşmeyi bir kültür olarak ele alıyor, bu kültürü benimsemiş marka – işletme sahipleri ile çalışmayı amaçlamaktayız. Kendisini sınırlayan, kontrolsüz büyümeyi, kontrollü ve sürdürülebilir büyümeye tercih eden kültürler ile etkileşime girmeyi tercih etmiyoruz. Bu vizyonda, ortak bir amacı paylaştığımız yol arkadaşlarımız ve onların ekipleriyle; anahtarı kaybolmuş bir kilitle bağlanmayı ve sürekli etkileşimde kalmayı zorunluluk olarak kabul ediyor ve bu etkileşimin büyümenin ilk adımı olduğunun altını çiziyoruz.
Bizimle bu bağı oluşturmak ve uzun vadede sürdürülebilir büyümeler gerçekleştirmek istiyorsanız, proje detaylarınızı belirterek, bize bir teklif başvurusu gönderebilirsiniz!

İletişim

Adres :
Merdivenköy Mah. Bora Sk. Nidakule Göztepe / Kadiköy - İstanbul
Telefon :
+90 850 888 2160
Mail :
iletisim@dijital365.com
bilgi@dijital365.com
Adres :
520 Robinson LN Unit 4 05 - Wilmington, DE - I9805
Telefon :
+1 (302) 316 06 79
Mail :
contact@dijital365.com
hello@dijital365.com
Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.
Top