X

Dijital Reklam Yönetimi

Herkes Sizi KEŞFETSİN
Yerli ve Uluslararası reklam kampanyaları ile tüm dünyaya seslenin.
Dijital’de varolmak, iz bırakmak değildir. İzinizi bırakmak için, bir topluluk yaratmak ve ona hükmetmek zorundasınız!
Artık sadece reklamı yayınla düğmesine basmak yeterli gelmiyor. Reklamın, marka kimliği ve hikayesini desteklemesi ve görünmeyen bir kaç puzzle parçasının birleştirilmesi gerekiyor.
  • Facebook

  • Instagram

  • TikTok

  • Linkedin

  • Google

  • Twitter

  • Pinterest

Facebook Reklam Yönetimi

Demografik yapı ve kullanan kitlenin sadakatı, potansiyel müşteri verilerinin filtrelenmesi ve toplanması açısındanda çok büyük bir değer taşımaktadır. İşletmenizin/markanızın sunduğu hizmet/ürün uygunluğuna göre, reklam kampanyası çalışmalarını sizin yerinize gerçekleştirebiliriz.

Instagram Reklam Yönetimi

Türkiye’de en çok vakit geçirilen sosyal medya uygulaması olan Instagram’da, Influencer pazarlaması ve dijital reklam kampanyalarının birlikte eyleme geçirilmesi ve yaratılan komünitenin içerik pazarlaması ile minimum maliyet ile maksimum sonucu elde etmesi için süreci yönetiyoruz.

TikTok Reklam Yönetimi

Türkiye’de gittikçe kullanıcı sayısını arttıran TikTok platformunda, markaların etkileşime açık bir yapıya evrilmesi ve viral bir şekilde mesajını iletmesi için özel lansman kampanyalarını markaların hikayesine uygun şekilde hazırlamaktayız.

LinkedIn Reklam Yönetimi

İş dünyasının kalbinin attığı sosyal bir iş ağı olan LinkedIn’da; sunmuş olduğunuz hizmetlerin ve ürünlerin, demografik uygunluğu karşılaması durumunda, özgün reklam kampanyaları ile rakiplerinizden farkı olmanızı sağlıyoruz!

Google Reklam Yönetimi

Google sıralama reklamları ile, marka bilinirliliğiniz ve ulaşılabilirliliğinizi arttırmakla kalmıyor, YouTube’da sektörünüzle alakalı verilen içeriklerde, hedef kitlenizin duygularına uygun reklam çalışmaları planlıyoruz!

Twitter Reklam Yönetimi

Viral büyümenin ve hedef kitlenizle daha yakın ilişkiler kurmanıza uygun bir platform olan Twitter’da, sizin adınıza uygun reklam ve optimizasyon çalışmalarıyla markanızı uçuşa geçiriyoruz!

Pinterest Reklam Yönetimi

Görüntü paylaşım platformu olan Pinterest, görsel içerikler aracılığı ile hedef kitlelere erişmenizi sağlıyor. Hizmetiniz/Ürününüz ve marka hikayenizin kesişimi, bu platformda reklam yayınlamanıza uygun ise, bu çalışmaları hazırlıyor, planlıyor ve yönetiyoruz.

The Best Choice

The standard chunk of Lorem Ipsum used since the 1500s is reproduced below for those interested. Sections 1.10.32 and 1.10.33 from "de Finibus Bonorum et Malorum" by Cicero are also reproduced in their exact original form, accompanied by English versions from the 1914 translation by H. Rackham.

Optimizasyona Sesleniyoruz!

Analiz Ediyoruz
Web sitenizi, hedef kitlenizi, kısa ve orta vade hedefleriniz analiz ediyor, bütünsel bir pazarlama çalışması için, yol haritası belirliyoruz.
Stratejinizi Belirliyoruz
Çıkardığımız yol haritasına bağlı kalarak, sizi uçuşa geçirecek stratejileri, marka kimliğinize uygun şekilde inşa ediyoruz.
Rakiplerinizi Eliyoruz
Rakiplerinizi analiz ediyoruz ve içeriklerinizi hazırlarken, rakiplerinizin değinmediği konularda daha vurucu kampanya / web içerikleri hazırlıyoruz.
Zamana Hükmediyoruz
Vakit kaybetmeden tüm çalışmalarımızı ete kemiğe büründürüyor ve canlıya alıyoruz. Sizlere sunum yapıyor, aklınızdaki tüm soru işaretlerini gideriyoruz.
Etkileşime Açıyoruz
Kurumsal iletişim kanallarınızı ve e-posta pazarlaması için ihtiyacınız olsan sistemsel tüm ayarları planlıyor ve tamamen otomasyona bağlıyoruz.
Funnel’ın Gücü Adına
Reklam datalarınızı toplamak, e-posta pazarlaması için posta adreslerini filtrelemek ve dönüşüm oranlarını arttırmak adına satış funnellarınızı hazırlıyor ve tüm reklamları aktif ederek funnelın gücünü sizlere hissettiriyoruz.

SEO ve İÇERİK PAZARLAMASI
EŞZAMANLI OLMALIDIR

Reklam çalışmaları aktif edildiği zaman, içerik pazarlaması ve arama motoru optimizasyonu çalışmalarıda, eş zamanlı bir şekilde yürütülmelidir.
Reklam’da İçerik Pazarlaması
Müşteri Sadakati ve Markalaşma için İçerik Pazarlaması
2020 yılında, pandemiyle yüzleştiğimizden dolayı, hedeflenen dijital dönüşüm ve dijitale taşınma süreleri adeta %600 hızlandı. Bundan dolayı, neredeyse bütün rakipleriniz, dijital alanda varlık oluşturmaya çoktan başladı. Dijital dünyada varlık oluşturmak; sadece en popüler platformlarda reklam vermek değildir. 365 gün, dijitalde yaşamak, takipçilerinize yaşatmaktır! Bunun için, sizlerle iş ortaklığı yapmaya hazırız!
Dijital Varlık Oluşturma
Dijital varlıklarınızı oluşturmalı ve çeşitlendirmelisiniz. Eş zamanlı ve marka kültürünü yansıtan bir biçimde yönetilmelidir. Akademi, Blog ve Webinar sistemleri ilede entegreli olmalıdır.
İçerik Üretme
Müşterilerinizden gelen sorular, merak edilenler, hizmetinizin farlı amaçlarda ortaya çıkardığı sonuçlar gibi bir çok anahtar kelime ve kapsamda ihtiyaçlara yanıt olacak içerikler üretmelisiniz.
Sosyal Medya’da Gösterin
“İşletmenizi, dijitalde tanıtmamak demek; dükkanınızın önüne tabela koymamak” demektir. Dijitalde tanıtmak ise, sosyal medyada görünür olmaktan geçmektedir. Komünite oluşturmak ve içeriklerinizi doğru pazarlama methodları kullanarak sosyal medyada görselleştirmek zorundasınız.
Geribildirimleri Öne Çıkarın
Sosyal kanıt ve müşteri düşüncelerini sürekli ön plana çıkarmalı, müşteri geridönüşlerine azami ilgiyi sağlamalısınız. “İlk görüşte AŞK’a inanır mısınız?” İşte, dijitalde satış yapmakta böyledir. İlk görüşte AŞK olmayacağı gibi, ilk reklamınızda, ilk içeriğinizde satış yapamazsınız. Satış yapmak, aşık olmak gibidir. Zaman ister, emek ister.
Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.
Top